Schedule & Results, Tri-County Rep (Woolwich Minor Hockey)

PrintCategory Schedule & Results
Filter Opponents:
Game #DateTimeTeamOpponentVenueScoreResult
Sep 07 20195:30 PMMajor Atom AWaterloo Albert McCormack Community Centre
Sep 15 20193:00 PMPeeWee AEErin Hillsburgh DevilsErin Community Centre
Sep 16 20195:00 PMElmira Jr. Sugar KingsWaterloo Woolwich (St. Jacobs Arena)
Sep 16 20199:00 PMMinor MidgetHespeler ShamrocksHespeler(1)
Sep 17 20198:00 PMElmira Jr. Sugar KingsWaterloo RIM Park Pillers Rink
Sep 22 20197:45 PMMinor MidgetHespeler ShamrocksWoolwich (McLeod)
Sep 22 20199:00 PMJuvenileHespeler ShamrocksHespeler(1)
Sep 27 20198:00 PMMidget MDBrampton 45'sGreenbriar Rec Centre
Sep 30 20196:30 PMJuvenileHespeler ShamrocksWoolwich (St. Jacobs Arena)
Oct 05 20197:00 PMJuvenileTavistock Woolwich (Snyder)
Oct 06 20191:15 PMJuvenileTavistock Tavistock Arena
Oct 12 20199:00 AMMajor Novice AHespeler ShamrocksWoolwich (McLeod)
Oct 19 20199:00 AMMajor Novice ANew Hamburg Woolwich (McLeod)
Oct 26 20192:00 PMMajor Novice AHespeler ShamrocksHespeler(1)
Oct 27 20194:00 PMMajor Novice ACentre Wellington CW FusionWoolwich (McLeod)
HINS115Nov 02 201910:00 AMMajor Novice AGuelph Gryphons AEU of G (Red)
HINS137Nov 10 201912:55 PMMajor Novice AOrangeville FlyersTony Rose (A)
HINS143Nov 16 20199:00 AMMajor Novice ANew Hamburg HuskiesWoolwich (McLeod)
HINS144Nov 17 20193:00 PMMajor Novice AErin-Hillsburgh DevilsWoolwich (McLeod)
HINS103Nov 23 20193:00 PMMajor Novice ACentre Wellington FusionFergus (A)
HINS146Nov 24 20192:00 PMMajor Novice ACentre Wellington FusionWoolwich (McLeod)
HINS125Nov 30 201910:30 AMMajor Novice AMilton Winterhawks AEMSC (D)
HINS112Dec 07 20194:30 PMMajor Novice AErin-Hillsburgh DevilsErin
HINS145Dec 14 20199:00 AMMajor Novice AMilton Winterhawks AEWoolwich (McLeod)
HINS147Dec 15 201912:30 PMMajor Novice AOrangeville FlyersWoolwich (Snyder)
HINS134Dec 22 20195:30 PMMajor Novice ANew Hamburg HuskiesWilmot Complex (Optimist)
HINS148Jan 05 20203:00 PMMajor Novice AGuelph Gryphons AEWoolwich (McLeod)
HINS121Jan 11 20201:00 PMMajor Novice AGuelph Gryphons AEU of G (Red)
HINS149Jan 12 20203:00 PMMajor Novice ANew Hamburg HuskiesWoolwich (McLeod)
J105Jan 26 20205:30 PMJuvenilePort Dover PiratesPort Dover
J095Jan 31 20209:00 PMJuvenileTavistock TitansWoolwich (St. Jacobs Arena)
J086Feb 01 20208:30 PMJuvenilePort Dover PiratesWoolwich (Snyder)
TC-BH-B14Feb 28 20207:00 PMBantam AEOakville RangersWoolwich (Snyder)
TCMMS-E1Feb 28 20207:00 PMMinor MidgetMilton WinterhawksSherwood (2)
TC-PS-B23Feb 28 20208:00 PMMajor PeeWee ABrampton 45sWoolwich (St. Jacobs Arena)
TC-MPH-B16Feb 28 20208:00 PMMinor PeeWee AEOrangeville FlyersAlder (Red)
O-MA-A-S2-1Feb 29 202012:30 PMMinor Atom AQuinte West HawksWoolwich (St. Jacobs Arena)
TC-MPS-A21Feb 29 20203:30 PMMinor PeeWee ACentre Wellington FusionWoolwich (Snyder)
TC-AH-B4Feb 29 20204:30 PMAtom AEErin-Hillsburgh DevilsErin
O-A-A-S1-1Feb 29 20204:30 PMMajor Atom ARiverside RangersWFCU (AM 800)
TCMMD-A15Feb 29 20205:00 PMMidget MDMilton Winterhawks BlueWoolwich (McLeod)
TCMMS-E2Feb 29 20205:15 PMMinor MidgetMilton WinterhawksWoolwich (Snyder)
O-M-A-S1-1Feb 29 20207:30 PMElmira Jr. Sugar KingsSt. Thomas Jr StarsWoolwich (Snyder)
TC-BS-A4Feb 29 20208:15 PMMajor Bantam ABurlington EaglesMainway (B)
FINS219Mar 01 202011:10 AMMajor Novice AOrangeville FlyersTony Rose (A)
O-MA-A-S2-2Mar 01 20201:00 PMMinor Atom AQuinte West HawksDuncan McDonald (1)
O-A-A-S1-2Mar 01 20203:10 PMMajor Atom ARiverside RangersWFCU (AM 800)
TC-BH-B3Mar 01 20203:30 PMBantam AEMilton WinterhawksJohn Tonelli
TC-MBS-A19Mar 01 20204:15 PMMinor Bantam AOwen Sound Jr. AttackBayshore
O-J-T1-SF-2Mar 01 20204:30 PMJuvenileIngersoll ExpressWoolwich (Snyder)
TC-PS-B10Mar 01 20205:30 PMMajor PeeWee AOakville Rangers BlueOakville
TC-PH-A12Mar 01 20206:50 PMPeeWee AEOakville RangersOakville
O-M-A-S1-2Mar 01 20207:00 PMElmira Jr. Sugar KingsSt. Thomas Jr StarsJoe Thornton CC (Presstran)
TC-AH-B19Mar 02 20207:00 PMAtom AECaledon HawksWoolwich (St. Jacobs Arena)
TC-MBS-A22Mar 02 20207:00 PMMinor Bantam AOakville Rangers BlueWoolwich (Snyder)
TCMMS-E3Mar 03 20209:00 PMMinor MidgetMilton WinterhawksMSC (D)
TC-MPH-B19Mar 04 20207:00 PMMinor PeeWee AEMilton Winterhawks BlueWoolwich (St. Jacobs Arena)
TC-BS-A2Mar 04 20208:25 PMMajor Bantam ABrampton 45sSouth Fletcher (2)
TCMMD-A12Mar 04 20209:00 PMMidget MDMilton Winterhawks BlueMSC (D)
TC-MPS-A8Mar 05 20207:15 PMMinor PeeWee ABrampton 45sEarnscliffe (2)
TC-PS-B31Mar 05 20207:30 PMMajor PeeWee ABrampton 45sWoolwich (McLeod)
TC-BH-B12Mar 05 20207:50 PMBantam AEOakville RangersGlen Abbey (Green)
FINS206Mar 06 20206:30 PMMajor Novice AErin-Hillsburgh DevilsHillsburgh
O-A-A-S1-3Mar 06 20207:00 PMMajor Atom ARiverside RangersWoolwich (Snyder)
O-MA-A-S2-3Mar 06 20207:00 PMMinor Atom AQuinte West HawksWoolwich (St. Jacobs Arena)
TC-BH-B5Mar 06 20208:30 PMBantam AEErin-Hillsburgh DevilsWoolwich (St. Jacobs Arena)
O-M-A-S1-3Mar 06 20208:30 PMElmira Jr. Sugar KingsSt. Thomas Jr StarsWoolwich (Snyder)
O-A-A-S1-4Mar 07 20201:30 PMMajor Atom ARiverside RangersWoolwich (Snyder)
TC-PH-A7Mar 07 20202:10 PMPeeWee AEMilton Winterhawks BlueMemorial
O-MA-A-S2-4Mar 07 20202:15 PMMinor Atom AQuinte West HawksDuncan McDonald (1)
TC-PS-B19Mar 07 20203:00 PMMajor PeeWee AOakville Rangers RedRiver Oaks (A)
TCMMS-E4Mar 07 20203:15 PMMinor MidgetMilton WinterhawksWoolwich (Snyder)
TC-AH-B17Mar 07 20203:30 PMAtom AEOakville RangersSMSC (2)
TC-MBS-A8Mar 07 20204:20 PMMinor Bantam AOakville Rangers RedRiver Oaks (A)
O-M-A-S1-4Mar 07 20205:30 PMElmira Jr. Sugar KingsSt. Thomas Jr StarsJoe Thornton CC (STMHA)
O-J-T1-SF-3Mar 07 20208:30 PMJuvenileIngersoll ExpressIngersoll
TC-AH-B7Mar 08 202010:00 AMAtom AEFlamborough-Dundas RepHarry Howell (B)
FINS226Mar 08 202011:30 AMMajor Novice AOrangeville FlyersWoolwich (Snyder)
TC-MPS-A16Mar 08 202011:50 AMMinor PeeWee AOakville Rangers RedOakville
O-MA-A-S2-5Mar 08 202012:45 PMMinor Atom AQuinte West HawksWoolwich (Snyder)
O-M-A-S1-5Mar 08 20202:30 PMElmira Jr. Sugar KingsSt. Thomas Jr StarsWoolwich (Snyder)
O-A-A-S1-5Mar 08 20203:10 PMMajor Atom ARiverside RangersWFCU (AM 800)
O-J-T1-SF-4Mar 08 20204:30 PMJuvenileIngersoll ExpressWoolwich (Snyder)
TC-PS-B25Mar 08 20205:20 PMMajor PeeWee ACentre Wellington FusionElora
TCMMS-E5Mar 08 20208:45 PMMinor MidgetMilton WinterhawksMSC (D)
TCMMS-E6Mar 09 20206:15 PMMinor MidgetMilton WinterhawksWoolwich (St. Jacobs Arena)
O-A-A-S1-6Mar 09 20206:30 PMMajor Atom ARiverside RangersWoolwich (Snyder)
O-M-A-S1-6Mar 10 20207:15 PMElmira Jr. Sugar KingsSt. Thomas Jr StarsJoe Thornton CC (Presstran)
O-MA-A-S2-6Mar 10 20207:30 PMMinor Atom AQuinte West HawksMcMullen-Frankford
O-J-T1-SF-5Mar 10 20209:00 PMJuvenileIngersoll ExpressIngersoll
O-J-T1-SF-6Mar 11 20206:30 PMJuvenileIngersoll ExpressWoolwich (St. Jacobs Arena)
Printed from woolwichminorhockey.ca on Friday, February 28, 2020 at 3:11 PM