Schedule & Results (Woolwich Minor Hockey)

PrintOrganization Schedule & Results
Filter Opponents:
Game #DateTimeCategoryTeamOpponentVenueScoreResult
May 09 20186:00 PMRepMinor Bantam AGuelph GryphonsUniversity of Guelph
May 16 20188:30 PMRepMinor Bantam ACentre Wellington CW FusionFergus
Sep 09 20184:10 PMRepMinor Bantam ACentre Wellington CW FusionElora
Sep 09 20187:00 PMRepMajor Novice AWaterloo RIM Park Pillers Rink
TC1Nov 03 201812:30 PMLLTyke Select 2Centre Wellington Fusion BlackFergus (B)
TC4Nov 04 20181:00 PMLLTyke Select 2Centre Wellington Fusion RedWoolwich (McLeod)
TC5Nov 10 201812:00 PMLLTyke Select 1Centre Wellington Fusion BlackWoolwich (McLeod)
TC6Nov 11 201812:40 PMLLTyke Select 1Orangeville FlyersAlder (Red)
TC7Nov 11 20181:00 PMLLTyke Select 2Centre Wellington Fusion GoldWoolwich (McLeod)
TC8Nov 17 20182:00 PMLLTyke Select 1Centre Wellington Fusion GoldFergus (A)
Nov 18 201811:00 AMLLIP6 #1New Hamburg Pre Tyke BlueWilmot Rec Centre
TC60Nov 18 201811:30 AMLLTyke Select 1Centre Wellington Fusion GoldWoolwich (Snyder)
TC10Nov 18 20181:00 PMLLTyke Select 2Orangeville FlyersWoolwich (McLeod)
Nov 25 201811:00 AMLLIP6 #2New Hamburg Pre Tyke BlueWilmot Rec Centre
Dec 08 201810:00 AMLLIP6 #2New Hamburg Pre Tyke RedWoolwich (McLeod)
TC16Dec 08 201812:00 PMLLTyke Select 1Tyke Select 2Woolwich (McLeod)
TC17Dec 09 201812:40 PMLLTyke Select 2Orangeville FlyersTony Rose (A)
TC20Dec 15 20181:30 PMLLTyke Select 1Centre Wellington Fusion RedFergus (B)
TC19Dec 15 20182:00 PMLLTyke Select 2Centre Wellington Fusion GoldFergus (A)
TC21Dec 16 20181:00 PMLLTyke Select 2Centre Wellington Fusion BlackWoolwich (McLeod)
TC25Dec 23 20181:00 PMLLTyke Select 2Tyke Select 1Woolwich (McLeod)
TC27Jan 05 201912:00 PMLLTyke Select 1Centre Wellington Fusion RedWoolwich (McLeod)
TC28Jan 06 201912:40 PMLLTyke Select 1Orangeville FlyersTony Rose (A)
TC31Jan 12 20191:00 PMLLTyke Select 1Tyke Select 2Woolwich (McLeod)
TC33Jan 13 201912:30 PMLLTyke Select 1Centre Wellington Fusion BlackFergus (A)
Jan 19 201910:00 AMLLIP6 #2New Hamburg Pre Tyke RedWoolwich (McLeod)
Jan 19 201910:00 AMLLIP6 #1New Hamburg Pre Tyke BlueWoolwich (McLeod)
TC34Jan 19 20191:30 PMLLTyke Select 2Centre Wellington Fusion RedFergus (B)
TC55Jan 20 20199:30 AMLLTyke Select 1Centre Wellington Fusion GoldFergus (A)
TC35Jan 20 20191:00 PMLLTyke Select 2Centre Wellington Fusion RedWoolwich (McLeod)
O-MB-AE1-A-12Jan 20 20193:30 PMRepMinor Bantam AEMilton WinterhawksWoolwich (McLeod)
MA02Jan 20 20196:30 PMLLMidget LL #3Beverly BanditsWoolwich (McLeod)
O-B-A-A-7Jan 23 20197:45 PMRepMajor Bantam AGuelph GryphonsWERC (2)
O-MP-AE1-A-13Jan 24 20196:30 PMRepMinor PeeWee AECaledon HawksCaledon East (2)
O-A-AE2-A-4Jan 24 20197:00 PMRepAtom AEGuelph GryphonsWERC (1)
O-MP-A-A-9Jan 24 20197:30 PMRepMinor PeeWee AHalton Hills ThunderWoolwich (McLeod)
BB02Jan 25 20196:00 PMLLBantam LL #3Ayr FlamesNDCC
BA11Jan 25 20196:30 PMLLBantam LL #2Embro Edge 2Embro
O-P-AE2-B-7Jan 25 20197:00 PMRepMajor PeeWee AEGuelph GryphonsWoolwich (St. Jacobs Arena)
O-B-A-A-11Jan 25 20198:15 PMRepMajor Bantam AHalton Hills ThunderWoolwich (St. Jacobs Arena)
O-MM-A-A-7Jan 25 20199:00 PMRepMinor MidgetOwen Sound Jr. AttackJMRRC (1 - West)
MA05Jan 25 20199:30 PMLLMidget LL #1Midget LL #3Woolwich (St. Jacobs Arena)
NB04Jan 26 20199:30 AMLLNovice LL #1Beverly BanditsWoolwich (St. Jacobs Arena)
O-N-A-C-6Jan 26 201912:00 PMRepMajor Novice AOwen Sound Jr. AttackBayshore
TC36Jan 26 201912:30 PMLLTyke Select 2Centre Wellington Fusion BlackFergus (B)
TC38Jan 26 20191:00 PMLLTyke Select 1Centre Wellington Fusion GoldWoolwich (McLeod)
O-MP-AE1-A-19Jan 26 20193:00 PMRepMinor PeeWee AEFlamborough SabresWoolwich (St. Jacobs Arena)
PC03Jan 26 20193:10 PMLLPeeWee LL #1Tavistock TitansTavistock
BA06Jan 26 20193:30 PMLLBantam LL #2New Hamburg Huskies 3Wilmot Complex (Schout)
O-A-A-B-6Jan 26 20195:00 PMRepMajor Atom AHalton Hills ThunderWoolwich (McLeod)
O-MP-A-A-7Jan 26 20195:15 PMRepMinor PeeWee AHalton Hills ThunderMMSP (Alcott)
BA08Jan 26 20195:30 PMLLBantam LL #1Embro Edge 2Embro
BB05Jan 26 20195:30 PMLLBantam LL #3St. George GeneralsSDCC
O-MM-A-A-9Jan 26 20196:15 PMRepMinor MidgetOwen Sound Jr. AttackWoolwich (McLeod)
O-P-AE2-B-5Jan 26 20197:00 PMRepMajor PeeWee AEHalton Hills ThunderActon (B)
O-MB-A-D-12Jan 26 20197:30 PMRepMinor Bantam ANew Hamburg HuskiesWoolwich (St. Jacobs Arena)
O-M-A-A-5Jan 26 20198:00 PMRepElmira Jr. Sugar KingsHalton Hills Thunder -2Woolwich (McLeod)
TC39Jan 27 20191:00 PMLLTyke Select 2Orangeville FlyersWoolwich (McLeod)
O-B-A-A-10Jan 27 20193:00 PMRepMajor Bantam AOwen Sound Jr. AttackWoolwich (McLeod)
NB10Jan 27 20194:00 PMLLNovice LL #2Embro EdgeEmbro
MB06Jan 27 20194:30 PMLLMidget LL #2New Hamburg Huskies 3Woolwich (McLeod)
O-MB-A-D-10Jan 27 20194:30 PMRepMinor Bantam ANew Hamburg HuskiesWilmot Complex (Optimist)
MMD191Jan 27 20196:00 PMRepMidget MDBrampton 45s GoldWoolwich (McLeod)
MA06Jan 27 20196:30 PMLLMidget LL #1Beverly BanditsBeverly
O-MA-A-D-9Jan 27 20196:45 PMRepMinor Atom ABurlington EaglesCentral
O-MB-AE1-A-9Jan 27 20197:00 PMRepMinor Bantam AEOakville RangersJoshua Creek (Red)
O-N-AE1-B-6Jan 28 20196:30 PMRepNovice AEBrampton 45sWoolwich (St. Jacobs Arena)
O-MP-A-A-1Jan 28 20197:00 PMRepMinor PeeWee ABurlington EaglesAppleby (1)
O-A-A-B-7Jan 29 20196:40 PMRepMajor Atom AAncaster AvalancheMorgan (B)
O-MA-A-D-6Jan 29 20197:30 PMRepMinor Atom ABrampton 45sEarnscliffe (2)
O-MP-AE1-A-16Jan 29 20197:40 PMRepMinor PeeWee AEMilton WinterhawksMSC (D)
MMD206Jan 29 20198:30 PMRepMidget MDHespeler ShamrocksHespeler (2)
O-M-A-A-6Jan 29 20199:00 PMRepElmira Jr. Sugar KingsHalton Hills Thunder -2MMSP (Alcott)
AC20Jan 30 20196:30 PMLLAtom LL #2New Hamburg Huskies 3Woolwich (St. Jacobs Arena)
O-P-A-B-10Jan 30 20197:45 PMRepMajor PeeWee ABrampton 45sWoolwich (St. Jacobs Arena)
O-A-AE2-A-8Jan 31 20196:30 PMRepAtom AEGuelph GryphonsVictoria
O-M-A-A-7Jan 31 20197:00 PMRepElmira Jr. Sugar KingsHalton Hills Thunder -2Woolwich (McLeod)
O-B-A-A-9Jan 31 20197:15 PMRepMajor Bantam AOwen Sound Jr. AttackJMRRC (1 - West)
O-MB-AE1-A-7Jan 31 20197:40 PMRepMinor Bantam AEMilton WinterhawksMSC (D)
MA03Jan 31 20198:00 PMLLMidget LL #3Ayr Flames 3Queen Elizabeth
O-N-A-C-7Feb 01 20196:15 PMRepMajor Novice AHespeler ShamrocksHespeler (1)
O-A-A-B-12Feb 01 20196:30 PMRepMajor Atom AAncaster AvalancheWoolwich (St. Jacobs Arena)
MA01Feb 01 20196:30 PMLLMidget LL #1Embro Edge 1Embro
PC10Feb 01 20197:00 PMLLPeeWee LL #1St. George GeneralsSDCC
O-P-A-B-9Feb 01 20197:30 PMRepMajor PeeWee AHespeler ShamrocksHespeler (1)
BB06Feb 01 20197:45 PMLLBantam LL #3Ayr FlamesWoolwich (St. Jacobs Arena)
NB07Feb 02 20199:00 AMLLNovice LL #1Plattsville RagePlattsville
AB06Feb 02 20199:30 AMLLAtom LL #1Hespeler Shamrocks 1Woolwich (St. Jacobs Arena)
Feb 02 201910:00 AMLLIP6 #2Drayton Defenders Woolwich (McLeod)
Feb 02 201910:00 AMLLIP6 #1Drayton Defenders Woolwich (McLeod)
AC06Feb 02 201911:00 AMLLAtom LL #2New Hamburg Huskies 4Wilmot Complex (Schout)
TC41Feb 02 201912:00 PMLLTyke Select 1Centre Wellington Fusion BlackWoolwich (McLeod)
O-MP-AE1-A-17Feb 02 20193:00 PMRepMinor PeeWee AECaledon HawksWoolwich (St. Jacobs Arena)
PC06Feb 02 20194:00 PMLLPeeWee LL #1Ayr FlamesNDCC
MB10Feb 02 20196:15 PMLLMidget LL #2New Hamburg Huskies 1Wilmot Complex (Schout)
O-P-AE2-B-6Feb 02 20197:00 PMRepMajor PeeWee AEHalton Hills ThunderActon (B)
J124Feb 02 20197:00 PMRepJuvenilePelham PanthersMeridian CC (2)
AB17Feb 03 20199:00 AMLLAtom LL #1Hespeler Shamrocks 1Karl Homuth
J118Feb 03 201912:00 PMRepJuvenileLincoln BladesFleming
TC42Feb 03 20191:00 PMLLTyke Select 2Centre Wellington Fusion GoldWoolwich (McLeod)
O-N-AE1-B-1Feb 03 20192:00 PMRepNovice AECentre Wellington FusionElora
TC13Feb 03 20192:00 PMLLTyke Select 1Orangeville FlyersWoolwich (McLeod)
O-MP-AE1-A-18Feb 03 20193:00 PMRepMinor PeeWee AEGuelph GryphonsWoolwich (McLeod)
MA10Feb 03 20194:30 PMLLMidget LL #1Beverly BanditsWoolwich (St. Jacobs Arena)
PC18Feb 03 20194:30 PMLLPeeWee LL #1Ayr FlamesWoolwich (McLeod)
O-MB-AE1-A-4Feb 03 20195:45 PMRepMinor Bantam AEGuelph GryphonsWERC (1)
PB12Feb 03 20196:00 PMLLPeeWee LL#2Embro EdgeWoolwich (McLeod)
BA13Feb 03 20197:30 PMLLBantam LL #1Embro Edge 2Woolwich (McLeod)
O-MB-AE1-A-14Feb 04 20197:10 PMRepMinor Bantam AECentre Wellington FusionFergus (A)
BB19Feb 04 20197:10 PMLLBantam LL #3Beverly BanditsBeverly
O-MP-AE1-A-14Feb 06 20196:30 PMRepMinor PeeWee AEFlamborough SabresEastwood
O-P-AE2-B-9Feb 06 20197:00 PMRepMajor PeeWee AEGuelph GryphonsWoolwich (St. Jacobs Arena)
TCP-BS-B-1Feb 06 20198:00 PMRepMajor Bantam ABurlington Eagles BlueAppleby (3)
PB03Feb 07 20196:30 PMLLPeeWee LL#2New Hamburg Huskies 1Wilmot Complex (Optimist)
AB03Feb 08 20196:30 PMLLAtom LL #3St. George GeneralsWoolwich (St. Jacobs Arena)
MA12Feb 08 20196:40 PMLLMidget LL #3Embro Edge 1Embro
TCP-AH-A-1Feb 08 20197:00 PMRepAtom AECaledon HawksTeen Ranch
PC14Feb 08 20197:00 PMLLPeewee LL #3St. George GeneralsSDCC
BA14Feb 08 20197:45 PMLLBantam LL #2Embro Edge 3Woolwich (St. Jacobs Arena)
MA13Feb 08 20199:15 PMLLMidget LL #1Twin Centre Stars 1Woolwich (St. Jacobs Arena)
NB17Feb 09 20199:30 AMLLNovice LL #2Beverly BanditsWoolwich (St. Jacobs Arena)
AB08Feb 09 201910:30 AMLLAtom LL #1St. George GeneralsWoolwich (St. Jacobs Arena)
PC08Feb 09 201911:00 AMLLPeewee LL #3Ayr FlamesNDCC
AC07Feb 09 201911:45 AMLLAtom LL #2Ayr Flames 1Woolwich (St. Jacobs Arena)
PC07Feb 09 20191:00 PMLLPeeWee LL #1St. George GeneralsWoolwich (St. Jacobs Arena)
TC45Feb 09 20191:00 PMLLTyke Select 1Orangeville FlyersWoolwich (McLeod)
TC44Feb 09 20192:00 PMLLTyke Select 2Centre Wellington Fusion GoldFergus (A)
BA15Feb 09 20194:30 PMLLBantam LL #2New Hamburg Huskies 2Wilmot Complex (Schout)
AB09Feb 09 20195:00 PMLLAtom LL #3Ayr Flames 2NDCC
TC57Feb 10 20199:30 AMLLTyke Select 1Centre Wellington Fusion RedFergus (A)
PB11Feb 10 20191:00 PMLLPeeWee LL#2Hespeler Shamrocks 2Karl Homuth
NB06Feb 10 20192:00 PMLLNovice LL #2Embro EdgeWoolwich (McLeod)
MA14Feb 10 20196:30 PMLLMidget LL #3Beverly BanditsBeverly
TC14Feb 14 20196:00 PMLLTyke Select 2Tyke Select 1Woolwich (McLeod)
MA07Feb 14 20198:00 PMLLMidget LL #1Ayr Flames 3Queen Elizabeth
BA17Feb 15 20196:30 PMLLBantam LL #1New Hamburg Huskies 2Woolwich (St. Jacobs Arena)
TCP-NH-18Feb 15 20196:30 PMRepNovice AEMilton WinterhawksMSC (D)
BA20Feb 15 20196:30 PMLLBantam LL #2Embro Edge 3Embro
TCP-BS-B-14Feb 15 20198:00 PMRepMajor Bantam AHespeler ShamrocksHespeler (1)
BB11Feb 15 20198:00 PMLLBantam LL #3St. George GeneralsWoolwich (St. Jacobs Arena)
MA16Feb 15 20199:30 PMLLMidget LL #3Twin Centre Stars 1Woolwich (St. Jacobs Arena)
NB11Feb 16 20199:30 AMLLNovice LL #2Novice LL #1Woolwich (St. Jacobs Arena)
TC49Feb 16 201910:00 AMLLTyke Select 2Orangeville FlyersTony Rose (A)
AB11Feb 16 201910:30 AMLLAtom LL #3Ayr Flames 2Woolwich (St. Jacobs Arena)
AC09Feb 16 201911:00 AMLLAtom LL #2Ayr Flames 1NDCC
BB14Feb 16 201911:30 AMLLBantam LL #3Embro Edge 1Embro
TC48Feb 16 20191:00 PMLLTyke Select 1Centre Wellington Fusion RedWoolwich (McLeod)
PC09Feb 16 20193:10 PMLLPeewee LL #3Tavistock TitansTavistock
TCP-MPS-B-18Feb 16 20193:50 PMRepMinor PeeWee AMilton Winterhawks WhiteMSC (D)
AB12Feb 16 20194:30 PMLLAtom LL #1St. George GeneralsSDCC
BA12Feb 16 20195:30 PMLLBantam LL #1Embro Edge 3Embro
MB17Feb 16 20197:00 PMLLMidget LL #2New Hamburg Huskies 2Wilmot Complex (Schout)
PB14Feb 17 201912:00 PMLLPeeWee LL#2Hespeler Shamrocks 1Karl Homuth
AC04Feb 17 20191:00 PMLLAtom LL #2New Hamburg Huskies 3Wilmot Complex (Schout)
PC19Feb 17 20193:15 PMLLPeeWee LL #1Peewee LL #3Woolwich (McLeod)
TCP-MAS-B-12Feb 17 20193:30 PMRepMinor Atom AHespeler ShamrocksHespeler (2)
MA17Feb 17 20197:15 PMLLMidget LL #1Embro Edge 1Woolwich (McLeod)
TCP-NS-B-16Feb 18 20197:00 PMRepMajor Novice ANew Hamburg HuskiesWilmot Complex (Schout)
BA21Feb 22 20196:30 PMLLBantam LL #2New Hamburg Huskies 3Woolwich (St. Jacobs Arena)
BA22Feb 22 20198:00 PMLLBantam LL #1Embro Edge 3Woolwich (St. Jacobs Arena)
MB19Feb 22 20199:30 PMLLMidget LL #2New Hamburg Huskies 1Woolwich (St. Jacobs Arena)
NB15Feb 23 20199:00 AMLLNovice LL #2Plattsville RagePlattsville
NB14Feb 23 20199:30 AMLLNovice LL #1Embro EdgeWoolwich (St. Jacobs Arena)
AC11Feb 23 201910:00 AMLLAtom LL #2Plattsville RagePlattsville
AB14Feb 23 201910:30 AMLLAtom LL #3Hespeler Shamrocks 1Woolwich (St. Jacobs Arena)
PB16Feb 23 201911:45 AMLLPeeWee LL#2New Hamburg Huskies 1Woolwich (St. Jacobs Arena)
TC50Feb 23 201912:30 PMLLTyke Select 1Centre Wellington Fusion BlackFergus (B)
PC11Feb 23 20191:15 PMLLPeewee LL #3St. George GeneralsWoolwich (St. Jacobs Arena)
TC52Feb 23 20191:30 PMLLTyke Select 2Centre Wellington Fusion RedFergus (B)
NB09Feb 24 201911:30 AMLLNovice LL #1Plattsville RageWoolwich (Snyder)
TC54Feb 24 20191:00 PMLLTyke Select 2Centre Wellington Fusion BlackWoolwich (McLeod)
AB19Feb 24 20193:00 PMLLAtom LL #1Atom LL #3Woolwich (McLeod)
NB16Feb 24 20193:10 PMLLNovice LL #2Beverly BanditsBeverly
PC20Feb 24 20194:15 PMLLPeewee LL #3PeeWee LL #1Woolwich (McLeod)
BA04Feb 24 20194:30 PMLLBantam LL #2Embro Edge 2Woolwich (Snyder)
TCP-MAS-B-9Feb 24 20194:45 PMRepMinor Atom AHalton Hills ThunderMMSP (B)
PB02Feb 24 20195:45 PMLLPeeWee LL#2Hespeler Shamrocks 1Woolwich (McLeod)
MA20Feb 24 20197:15 PMLLMidget LL #3Embro Edge 1Woolwich (McLeod)
BA18Feb 24 20198:00 PMLLBantam LL #1New Hamburg Huskies 3Wilmot Complex (Schout)
MB18Feb 24 20198:45 PMLLMidget LL #2Twin Centre Stars 2Albert McCormack Community Centre
TCP-MBS-B-17Feb 26 20197:40 PMRepMinor Bantam AMilton Winterhawks BlueMSC (D)
BA05Feb 27 20198:15 PMLLBantam LL #1New Hamburg Huskies 3Woolwich (Snyder)
TCP-PS-A-12Feb 28 20196:30 PMRepMajor PeeWee AMilton WinterhawksMemorial
J121Feb 28 20197:00 PMRepJuvenileBurford CoyotesBurford
MA23Feb 28 20198:35 PMLLMidget LL #3Twin Centre Stars 1Albert McCormack Community Centre
BA25Mar 01 20196:30 PMLLBantam LL #2Bantam LL #1Woolwich (St. Jacobs Arena)
BB16Mar 01 20198:00 PMLLBantam LL #3Beverly BanditsWoolwich (St. Jacobs Arena)
MA29Mar 01 20199:30 PMLLMidget LL #1Ayr Flames 3Woolwich (St. Jacobs Arena)
NB18Mar 02 20199:30 AMLLNovice LL #1Embro EdgeEmbro
AC14Mar 02 201910:30 AMLLAtom LL #2New Hamburg Huskies 4Woolwich (St. Jacobs Arena)
PB18Mar 02 201911:30 AMLLPeeWee LL#2Embro EdgeEmbro
AB20Mar 02 201911:45 AMLLAtom LL #3Atom LL #1Woolwich (St. Jacobs Arena)
PC13Mar 02 20191:00 PMLLPeeWee LL #1Tavistock TitansWoolwich (St. Jacobs Arena)
PC01Mar 02 20191:30 PMLLPeewee LL #3Ayr FlamesWoolwich (Snyder)
MA09Mar 02 20192:30 PMLLMidget LL #3Ayr Flames 3Woolwich (St. Jacobs Arena)
BA26Mar 02 20193:15 PMLLBantam LL #1New Hamburg Huskies 2Wilmot Complex (Schout)
MB23Mar 02 20197:00 PMLLMidget LL #2New Hamburg Huskies 3Wilmot Complex (Schout)
TCP-MAS-B-13Mar 02 20197:10 PMRepMinor Atom AMilton WinterhawksMSC (D)
AB05Mar 03 201910:00 AMLLAtom LL #3Hespeler Shamrocks 1Karl Homuth
NB20Mar 03 20192:00 PMLLNovice LL #1Novice LL #2Woolwich (McLeod)
BA09Mar 03 20193:00 PMLLBantam LL #2New Hamburg Huskies 2Woolwich (McLeod)
PC05Mar 03 20193:30 PMLLPeewee LL #3Tavistock TitansWoolwich (Snyder)
MA30Mar 03 20196:00 PMLLMidget LL #3Midget LL #1Woolwich (McLeod)
MB25Mar 03 20197:30 PMLLMidget LL #2St. George GeneralsWoolwich (McLeod)
PB07Mar 08 20196:30 PMLLPeeWee LL#2Hespeler Shamrocks 2Woolwich (St. Jacobs Arena)
MB29Mar 10 201912:00 AMLLMidget LL #2St. George GeneralsSDCC
MA27Mar 10 201912:00 AMLLMidget LL #1Twin Centre Stars 1Albert McCormack Community Centre
Mar 23 20199:55 AMLLIP6 #2Drayton Defenders Drayton Arena
Mar 23 20199:55 AMLLIP6 #1Drayton Defenders Drayton Arena
Social Networking
Follow Us On
Follow Woolwich Minor Hockey on Twitter
- and -
Visit Woolwich Minor Hockey on Facebook
- and -
Follow Woolwich Minor Hockey on Instagram
Manage Subscriptions
Signup to receive email or text messages for the teams you want to follow.
Printed from woolwichminorhockey.ca on Wednesday, January 23, 2019 at 2:08 PM